Pirmadienis, 25 spalio, 2021

A.Žakas: Kam įdarbinti žmones, kuriais nepasitiki? | R.Laurinavičius: „Omnisend“ yra sporto komanda

Antroje „Bosų“ laidoje – du ryškūs CEO: agentūrų „HAVAS Creative“ ir „SOMA Agency“ vadovas Arijus Žakas ir „Omnisend“ bendraįkūrėjas ir vadovas Rytis Laurinavičius.

Pirmoje laidos dalyje – Arijus Žakas. Savo darbuotojų jis niekada netikrina, o palydi į banguotą jūrą, stebi nuo kranto, jei kas nors pradeda skęsti, duoda komandas, padedančias išsikapstyti. Žinoma, pokalbyje neužmirštama rinkodara, reklama, internetas, net vaikai – ir apie juos pašnekėta.

Antroje dalyje Odeta ir Rytis ne tik badmintoną žaidžia, bet ir aptaria Ryčio kelią į sėkmę, pagrindinius „Omnisend“ kelio etapus. Išgirsite cituojamą Nelsoną Mandelą, sužinosite, kodėl „Omnisend“ nėra šeima ir dar daugybę kitų įdomių faktų, kurių neaprašė naujienų portalai.

Naujoje Laisvės TV. Pinigai kanalo laidoje „Bosai“ verslininkė, vadovė ir finansų ekspertė Odeta Bložienė kalbina įvairių įmonių vadovus ir vadoves. Apie verslą, lyderystės filosofiją, karjeros kelyje patirtus sunkumus, duobes, iš kurių išsikapstyta, peršoktas kliūtis ir ateities vizijas.

00:00 BOSAI
00:56 Pokalbis su Arijumi Žaku
32:45 Pokalbis su Ryčiu Laurinavičiumi

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -