Abi Dešinės: su Martynu Mažeika

Krepšinio batelių gamintojai kasmet pristato naujas kolekcijas, kurių eksponatai prisitaiko ne tik prie šiuolaikinių stiliaus tendencijų, bet ir prie sportininkų anatomijos. Vis dėlto didelė modelių ir gamintojų pasiūla gali apsunkinti avalynės pasirinkimą, o techniniai aprašymai pagrindinius klausimus dažnai palieka neatsakytus.

Pirmojoje „Abi Dešinės“ laidoje vedėjai pristato ir apžvelgia Jordan Jumpman 2020 krepšinio batelius. Vertinimo skalę sudaro trys faktoriai: batelių kaina, išvaizda ir patogumas, o maksimalus balų skaičius yra 5. Pirmieji eksponatai sulauks ne tik gražių žodžių, bet ir aštrios kritikos bei svarbių pastebėjimų, kurie gali būti naudingi renkantis naujus batelius.

Laidoje kartu pasirodys ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Martynas Mažeika, kuris papasakos apie savo mėgstamiausių krepšinio batelių seriją bei prisimins, kaip vaikystėje rinkdavosi sportinę avalynę treniruotėms. Maža to, laidos vedėjai pakvies kepšininką sudalyvauti iššūkyje, kuriame bus tikrinamas ne tik atleto taiklumas, bet ir sumanumas.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia