Penktadienis, 30 spalio, 2020

Alfas live. Maisto technologė įspėja: skaitykite gaminio sudėtį, nes etikečių užrašai klaidina

Dažnai apsipirkinėjant net nepagalvojame, kokius produktus dedame į savo pirkinių krepšelį. Pasitikime etiketėmis ir galvojame, kad užrašai: „Eko“, „Rankų darbo“, „Natūralu“ – apibūdina produktą kaip sveiką ir gerą vartoti.

Ar taip yra iš tikrųjų? Šio šeštadienio Alfas live laidoje pratęsime pokalbį apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš pasirenkant maisto produktus.
Šeštadienį Alfas Ivanauskas savo rytinėje laidoje kalbina Ramintą Bogušienę – maisto technologę, VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėją.

„Jeigu renkatės supakuotus maisto produktus – vadovaukitės ne marketingo gudrybėmis ir ne tuo, kas parašyta pirmoje pakuotės pusėje, o skaitykite sudėtį, kas parašyta kitoje pusėje. Kiek yra sudedamųjų dalių? Jeigu matote labai ilgą sudedamųjų dalių sąrašą – neieškokite kas sveikiau ar nesveikiau – pereikite prie kito produkto. Žiūrėkite, kokia pirma sudedamoji dalis. Skaitykite sudėtį to, ką jūs perkate.“, – pasakoja R. Bogušienė.

Į ką reiktų atkreipti dėmesį besirenkant produktą? Kokius produktus pirkti, o kokių geriau atsisakyti? Visi šie klausimai bus atsakyti laidoje Alfas live.

Taip pat žiūrovų laukia burnoje tirpstančio obuolių pyrago su graikiniais riešutais ir sopa de lima su kukuliukais ir tortilijų „makaronais“ receptai, bei „InMedica“ klinikos gydytoja atsakys į klausimą: „Kuo skiriasi sisteminė medicina nuo algoritminės?“. Apie viską – jau šeštadienį laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia