Antradienis, 22 birželio, 2021

Alfas live. Puodų ir keptuvių galvosūkis: kaip išsirinkti geriausią ir tinkamai prižiūrėti?

Puodai ir keptuvės yra vieni svarbiausių virtuvės atributų. Todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus ir ilgai tarnausiančius indus. Kaip iš gausybės puodų ir keptuvių parduotuvėse išsirinkti geriausius? Kiek keptuvių reikėtų turėti savo virtuvėje? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje sužinosite ne tik, kaip išsirinkti geriausius indus, bet ir kaip juos prižiūrėti, kad jie ilgai tarnautų.

„Gerą keptuvę galite nusipirkti nuo 29 eurų (gali būti ir nuo 25) iki 79 eurų. Žinoma, nekalbant apie akcijas. Už tokią kainą galite nusipirkti tikrai kokybišką keptuvę. Savo funkciją atliks tiek mažiau, tiek daugiau kainuojanti, tačiau skirsis dangų tvirtumas. Todėl nuo to priklausys, kiek jūsų perkama keptuvė tarnaus. Ar tris, ar penkis metus“, – pasakos indų salono „Žana“ vadovė Viltė Kačerauskaitė.

Taip pat žiūrovų laukia sriuba su paukštienos kulšelėms, kurią norėsis gaminti ir valgyti vėl ir vėl bei saldžios ir sūrios amerikietiškos mini picos vaikams. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -