Be kostiumų su Liudviku Andriuliu

„Be kostiumų“ – nauja mūsų laida, kurioje su įvairiais srities ekspertais arba paprastais savo pinigine besirūpinančiais žmonėmis diskutuosime apie pinigus ir finansus visiems suprantama kalba.

Visi rečiau sutinkami terminai, išsakyti pokalbiuose, bus atskirai paaiškinami. Kalbėsime ne tik apie sudėtingus procesus. Nevengsime ir praktiškų temų bei klausimų.

Vienintelė būtina taisyklė visiems mūsų būsimiems svečiams – nevilkėti kostiumo. Nesvarbu, ar tai bus Lietuvos banko valdybos pirmininkas ar Seimo narys. Kad ir Lietuvos Prezidentas. Kostiumai įpareigoja žmones atrodyti protingiems, šnekėti sudėtingais, galbūt ne visiems suprantamais sakiniais ir būti pasitempusiems. Mums to nereikia. Kalbėkime išmintingai, bet paprastai.

Neabejojame, kad šiuo laikotarpiu finansinis švietimas yra kaip niekada svarbus. Visi turime prisidėti, jog Lietuva justų kuo mažesnius dabartinės ekonominės krizės padarinius.

Laidos vedėjas – ekonomistas, „Milvas“ fondų valdytojas, Vilniaus universiteto dėstytojas Tautvydas Marčiulaitis.

Laidos svečias – verslininkas, telekominikacijų specialistas, Effortel kompanijos marketingo vadovas ir akcininkas Liudvikas Andriulis.

Už lokaciją filmavimui tariame didelį „ačiū“ vienam didžiausių bendradarbystės tinklų Europoje „Talent Garden“.

Laidą kuria Baltas MEDIA.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia