Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022

Be ribų. Danguolė Pečiukonytė Juan-Font: pirmiausia aš, vaikas, o tada vyras

„Nesuprantu žmonių, kurie Lietuvoje palieka nuosavus namus, verslus, artimuosius, draugus ir išvyksta laimės vaikytis į Ispaniją. Ten įsikuria apšiurusiuose namuose, neišmokę kalbos jokių verslų taip ir nesukuria, jų vaikai pamiršta lietuvių kalbą, pamiršta savo šaknis ir visi tampa tiesiog statistiniais emigrantais. Arba jie yra bepročiai, arba bėga nuo ko nors“, – jau šį sekmadienį 20.00 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ drąsiai rėš žinoma lietuvių menininkė Danguolė Pečiukonytė Juan-Font.

Jai tikrai galima pavydėti gražaus gyvenimo: įspūdingi namai visai netoli Barselonos, kelionės po visą pasaulį, vardiniai dizainerių drabužiai, Europos elito vakarėliai ir visa tai jai padovanojusi antroji santuoka su sėkmės lydimu katalonu verslininku Xavieru.

„Sulaukusi 50-ies, galiu tiesiog mėgautis gyvenimu, mano ir vyro vaikai jau suaugę, man dirbti nereikia, tad rūpinuosi namais ir sutuoktiniu, – laidoje pasakos prieš gerą dešimtmetį likimo meilės emigrante paversta menininkė, ilgą laiką spindėjusi Lietuvos pramogų pasaulyje, puošusi blizgių žurnalų viršelius ir vadinta viena ryškiausių visuomenės grietinėlės vakarėlių viešnių. – Taip nusipelno gyventi kiekviena moteris! Tačiau, kodėl moterys Lietuvoje yra nelaimingos? Todėl, kad vyrus myli labiau, nei jie myli jas! Aš savo vyrui esu pasakiusi, kad myliu jį dviem procentais mažiau, nei jis mane. Ir tam jis nė kiek neprieštarauja. Tai ir kursto mūsų šeimos židinį.”

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -