Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022

Be ribų: M.Levickis: „Ieškojau atsakymo ar reikia artimų santykių su kitu žmogumi“

„Daugelį metų galvojau, ar man išvis pavyks sukurti santykius su kitu žmogumi, dalintis su juo erdve, laiku, dušu, lova. Aš iki šiol net ir būdamas santykiuose su Klementina bijau žodžio „meilė“, – sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažins garsiausiu pasaulio akordeonistu tituluojamas Martynas Levickis.

Tarnybinis romanas, nauji namai, jausmai ir naujas etapas – tuo šiandien gyvena iš Šiaulių kilęs, bet save pasaulio piliečiu vadinantis vyras. „Nesu žmogus, kuris labai atvirai reiškia jausmus viešai. Likimas sudėliojo taip, kad atsirado šalia žmogus, su kuriuo labai gera dalintis savo kasdienybe ir tais momentais, kurie nėra kasdieniški“, – pasakos M.Levickis.

Tačiau akordeono virtuozas neslėps, kad iki šiol siekė vienintelio tikslo – tarptautinės karjeros. Vis dėlto, likimas jam buvo paruošęs ir kitą planą. „Savo gyvenime turėjau nemažai savęs ieškojimų ir savęs santykyje su kitu žmogumi. Taip atsitiko, kad viskas, prieš ką aš buvau nusiteikęs – nesileisti į jausmus su žmogumi, su kuriuo dirbu – ėmė ir įvyko“, – kalbės apie pernai prasidėjusį tarnybinį romaną.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -