Sekmadienis, 16 gegužės, 2021

Be ribų: prieš dvejus metus mirusio Šerėno našlė Dalia: laikas nepalengvino skausmo

„Per vieną akimirką aš netekau visko – ir vyro, ir dukrų tėvo, ir geriausio draugo“, – atsidūsta beveik prieš dvejus metus netikėtai mirusio humoristo Vytauto Šerėno našlė Dalia. Išskirtinį interviu apie gyvenimą po vyro netekties jau šį sekmadienio vakarą 20.00 val. rodys portalo 15min pokalbių laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Dvi dukras – Gintę ir Rytę – užauginę ir drauge keturis dešimtmečius praleidę Vytautas ir Dalia Šerėnai mėgo laisvą nuo darbo laiką leisti išpuoselėtoje sodyboje Labanoro girioje. Būtent ten 2019-ųjų gegužės 10 dieną ir ištiko nelaimė – netikėtai sustojo 60-uosius metus ėjusio garsiojo TV humoristo širdis.

Žinia apie tautos mylimo „Dviračio žinių“ vedėjo netektį sukrėtė visą Lietuvą. Su V.Šerėnu atsisveikino tiek jo talento gerbėjai, tiek bičiuliai iš pramogų pasaulio, tiek aukščiausi šalies pareigūnai.

Nors daugelio atmintyje iki šiol gyvi televizijos eteryje Vytauto kurti kultiniai personažai, bet jo našlė neslepia, kad šiandien jos gyvenimas vis dar paženklintas liūdesiu – juodu su vyru buvo iš tų, kuriuos suveda pats likimas ir suriša taip stipriai, kad ką nors taip pat pamilti antrą kartą tiesiog neįmanoma.

Pasikalbėti apie prabėgusius porą metų D.Šerėnienė žurnalistą Edvardą Žičkų pakvietė į savo namus ramiame sostinės Saulėtekio rajone – ten, kur Vytauto dvasia vis dar juntama labiausiai.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -