Sekmadienis, 5 vasario, 2023

Delfi premjera by Perklausos. Gabrielius Vagelis grįžta į „Eurovizijos“ atrankas su lietuviška daina

Jei reikėtų išvardinti ryškiausius pastarojo meto atlikėjus – Gabrielius Vagelis be abejonės būtų vienas jų. Turėdamas itin tvirtą, atsidavusių fanų būrį, atlikėjas koncertuoja sausakimšose koncertų salėse, o kiekviena nauja daina – sulaukia milijoninių peržiūrų „YouTube“.

Tai leidžia suprasti, kad jo kūrybai abejingų nėra. Gabrielius pradėjo 2023-iuosius su dar didesnėmis ambicijomis ir tikslais, o vienas jų – paliesti klausytojų širdis nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Šauksmas“.

„Šią dainą sukūriau kartu su švedų prodiuseriu Kimu Wennerströmu. Ją parašėme minikūrybinės stovyklos metu, negalvodami apie „Euroviziją“. Paklausius demo versijos iš karto atėjo mintis, kad ji galėtų atstovauti Lietuvai šiame konkurse. Tai stiprus ir įsimintinas kūrinys, o mano nuomone, pagrindinis dalykas, ko reikia „Eurovizijai“ – tai gera daina“, – sako G. Vagelis.

Pokalbis su grupe apie naują dainą – pirmadienį 10.00 valandą laidoje „Delfi premjera!“

Anot G. Vagelio, „Šauksmas“ yra apie dviveidiškumą, žmones, kuriuos asmenys prisileidžia arti ir, kurie tampa labai brangūs, bet suprantam, kad jie prie mūsų elgiasi vienaip, o prie kitų sako visai kitus dalykus.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -