Trečiadienis, 7 gruodžio, 2022

Delfi premjera. YVA ir Remis Retro atgaivino hitą „Panelė verta milijono“

Remis Retro ir grupė YVA pristato netikėtą bendrą kūrinį – atnaujintą, legendinės dainos „Panelė Verta Milijono“ versiją. Jos pristatymas ir klipo filmavimo užkulisiai – laidoje „Delfi premjera“ ketvirtadienį, 12 val.

„Idėja įrašyti dainą su Remiu man kilo dar vasarą, per radiją klausant laidos, kurioje jis svečiavosi. Susirašėme ir iš karto viskas sutapo. Nors daugeliui tai labai netikėta kolaboracija, mano draugai, tik išgirdę, sakė, kad Remis dainai įnešė dar didesnio šarmo. Jis kaunietis, aš irgi kaunietė – nuo pat pradžios matėm dainos viziją. Abu suprantam, kas yra Kaunas – tai mūsų miestas, pačios fainiausios vietos. Žinom, kaip kauniečiai tūsina ir kokie yra linksmi žmonės, todėl ir klipe norėjom tai atvaizduoti. Žinote, kaip būna klubuose, kaip juose susipažįsta poros ir panašiai,“ – pasakoja Natalija Bunkė.

„Visada žavėjausi legendinėmis panų grupėmis, o kad šios srities karūna priklauso Natalijai – nereikia abejoti. Tai bus didžiausias bendras dviejų kartų projektas, “ – teigia Remis Retro.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -