Penktadienis, 23 liepos, 2021

Delfi rytas. Olimpinių žaidynių pradžia Tokijuje nenumaldomai artėja

Nors epidemiologinė situacija Japonijoje tebėra įtempta, Olimpinių žaidynių pradžia Tokijuje nenumaldomai artėja. Apie pandeminę situaciją ir japonų nuotaikas likus porai dienų iki žaidynių atidarymo ceremonijos laidoje „Delfi rytas“ kalbėsime su Tokijuje gyvenančiu Andriumi Kleiva.

Per pastaruosius dešimtmečius aukštajame moksle įvyko dideli pokyčiai, kuriuos lėmė inovacijos technologijų srityje bei masinių informavimo priemonių įsigalėjimas visuomenės gyvenime. Apie tai kaip aukštasis mokslas prisitaiko prie pokyčių ir kokios turi tapti šiuolaikinės studijos kalbėsime su Kazimiero Simonavičiaus universiteto kanclere Justina Klyvienė ir Socialinių mokslų kolegijos kanclerė Gabija Skučaite.

Skaitmeninio raštingumo klasėse jau kelerius metus gausu noriai besimokančių mokinių. Nemokamose pamokose savo skaitmenines žinias gilina paties įvairiausio amžiaus, tačiau daugiausia – vyresnio ar pensinio amžiaus. Kaip galima prisijungti prie projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizuojamų pamokų ir kokių rezultatų pavyksta pasiekti jų dalyviams mums papasakos aljanso „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -