Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Delfi rytas. Pirmoji diena neturintiems GP: prekybininkai išskiria dvi „nesusipratėlių“ grupes

Nuo vakar įsigaliojo nauji apribojimai žmonėms, neturintiems galimybių paso. Pagal naujus reikalavimus, be galimybių paso draudžiama lankytis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, gauti grožio specialistų paslaugas, lankytis sporto klubuose ir parduotuvėse, kurių prekybos plotas viršija 1500 kvadratinių metrų. Prie tokių parduotuvių nuo pirmadienio budi apsaugos darbuotojai ir tikrina pirkėjus. Kaip visa tai sekasi daryti ir ar teko susidurti su nesklandumais, domėsimės šį rytą.

Šiandien Delfi TV startuoja nauja laida-realybės šou intriguojančiu pavadinimu „Kieno didesni“. Iššūkį dalyvauti automobilių varžybose priėmė žinomi Lietuvos veidai, tarp kurių -muzikos grupė „8 Kambarys”, garsūs socialinių tinklų veidai ir profesionalūs lenktynininkai. 4 komandos jau gavo pirmąją užduotį – už 500 Eur nusipirkti automobilius ir per savaitę laiko juos perkant ir parduodant, įsigyti kuo geresnį automobilį. Šiandien kviesime susipažinti su Merginų komanda – nuomonės formuotojomis ir projekto dalyvėmis Kamtauta Braške ir Ilona Radanavičiūte.

Piloto profesija daugeliui atrodo romantiška – darbas virš debesų ir aplankyti įvairiausi pasaulio kampeliai. Kaip iš arti atrodo piloto darbo rutina, knygoje „Kelionės po pasaulį. Piloto dienoraštis“ aprašė patyręs keleivinių lainerių pilotas Kęstutis Zagreckas. Nuo šiol knygos ištraukas gales skaityti ir „Delfi Plius“ prenumeratoriai, o šį rytą pas mus pats knygos autorius pilotas Kęstutis Zagreckas.

Improvizacijos teatras „Kitas kampas“ šį rugsėjį pradėjo 12-ąjį su puse savo sezoną – tokį neįprastą skaičių padiktavo karantininis laikotarpis, sako teatro aktoriai. O sezoną atidaro ir su geromis naujienomis – teatro gerbėjus aktoriai kviečia į savo naujus namus Užupyje – neseniai duris atvėrusį teatrą-kavinę-barą. Tad kas įdomaus čia vyks, pasikalbėsime su aktoriumi, teatro „Kitas kampas“ įkūrėju Audriumi Bružu.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -