Sekmadienis, 16 gegužės, 2021

Dirbtinio intelekto įdarbinimas. Krizė atvėrė kelius. Svajonė turėti savo mokyklą.

Laidos herojai:
Šarūnas Chomentauskas ir Egidijus Pilypas – ne kartą „Financial Times” ir „Deloitte Technology Fast 50“ tarp sparčiausiai besivystančių Europos įmonių pripažinto startuolio „Exacaster” bendraįkūrėjai.
Dirbtinio intelekto algoritmais grįstas duomenų analizės ir prognozavimo platformas kuriantys verslininkai savo įmonėje ne tik taiko atvirų atlyginimų politiką, bet ir skyrių vadovams suteikia laisvę jaustis tarsi jie patys valdytų savo verslą. Pandemijos metu įmonės įkūrėjai neskubėjo nutraukti sutarčių ir su sunkumus patiriančiomis įmonėmis – saugodami lojalius klientus, rado abiems pusėms priimtinesnį sprendimą.

Žydrūnas Grinius – UAB „Grafų baldai“ įkūrėjas, jau daugiau nei 23 metus plėtojantis baldų verslą Šiauliuose. Iki 2008-ųjų pagrindinė įmonės prekyba vyko Lietuvoje, tačiau tuometinė krizė paskatino aktyviau veiktineksporto srityje. Šiandien 70 % Šiauliuose gaminamų baldų yra parduodami įvairiose pasaulio šalyse. Verslininkas ne tik yra Šiaurės Lietuvos baldų klasterio narys, bet ir pelnė daug įvairių apdovanojimų už pasiekimus versle.

Všį „Demokratinė mokykla” direktorius Nerijus Buivydas vaikystėje ne kartą iš mokytojų girdėjo, kad
gyvenime jis nieko nepasieks. Ir tada suaugęs ne tik įkūrė savo mokyklą, bet ir, aplankydamas 20 mokyklų, nubėgo 862 km. maratoną aplink Lietuvą. Netoli Vilniaus jo įkurtoje mokykloje nėra tradicinio mokytojų kambario, o klasės pavadintos nuotaikingais pavadinimais. Kiekvienas moksleivis mokosi savo tempu, nebijodamas atskleisti savo geriausių mokymosi įgūdžių. Nuo praeitų metų nuotoliniu būdu mokytis gali ir užsienyje gyvenančių lietuvių vaikai.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -