Penktadienis, 30 spalio, 2020

Erotinių prekių verslas. Žvakių fabrikėlis. Pasigamink medinę kanoją savo rankomis.

Laidos herojai:
Povilas Klusaitis – prekės ženklo „Fantazijos.lt“ vadovas, prieš daugiau nei dešimtmetį atidaręs erotinių prekių parduotuvę internete. Jis vienas pirmųjų visoje Europoje įkūrė pabėgimo kambarį tik suaugusiems, taip pat kartą per mėnesį organizuoja edukacines ekskursijas savo fizinėje parduotuvėje. Nors per dešimtmetį vidutinis pirkėjo krepšelis padvigubėjo, verslo iššūkiai, nuomojantis patalpas, reklamuojant prekes, niekur nedingo.

Janis Žekanis – rankų darbo kanojų prekės ženklo „Wet weim“ įkūrėjas ir pažintinių kelionių su kanojomis Lietuvoje organizatorius. Iš hobio sukūręs smulkųjį verslą, šiandien jis jau skaičiuoja 26 savo rankomis pagamintas kanojas. Nors pernai metais buvo atsidūręs kryžkelėje, ar tęsti savo veiklą – jau šiemet organizavo ekskursiją į Švediją tarp 6000 salų.

Gintautas Igaris – didžiausios Baltijos šalyse žvakių gamyklos „Geralda“ įkūrėjas, sėkmingai pritaikęs modernias technologijas Kretingos miestelyje ir išplėtojęs tarptautinį verslą. Prieš daugiau nei 25 metus jis įžvelgė spragą lietuviškoje rinkoje: daugelio lietuvių kapinių žvakės buvo savadarbės, o tuo metu lenkų kapinės Vėlinių metu atrodė įspūdingai. Viena užsakyta autobusiuko dydžio žvakių partija iš Lenkijos buvo išpirkta akimirksiu – tai ir parodė naują verslo kryptį.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia