Pirmadienis, 25 spalio, 2021

Gamina virtuves net į ledlaužius. Vairavimo mokykla perka konkurentus. Plaukimo mokykla.

Laidos herojai:
Mindaugas Jonuškis – beveik dvidešimt metų sėkmingai veikiančios profesionalios virtuvinės įrangos gamyklos „Novameta“ generalinis direktorius. Net 65% įmonės darbuotojų pagaminamos produkcijos yra nestandartiniai sprendimai, kurie pritaikomi netikėčiausiose virtuvėse, tokiose kaip Arkties vandenyno ledlaužis, karinės bazės ir „Michelin“ žvaigždes renkantys aukščiausio lygio restoranai. Verslui gana švelniai pavyko atlaikyti ir pasaulinę pandemiją: atsižvelgiant į nevienodu laiku uždarinėjamus restoranus skirtingose rinkose, netgi pavyko išlaikyti verslo augimą.

Rimvydas Krocas – per dešimt metų nuo 2 iki 30 vairavimo padalinių visoje Lietuvoje išaugintos vairavimo mokyklos „Rigveda“ vadovas. Per visą šį laiką jam pavyko įdarbinti 150 darbuotojų: iki tol vairavimo instruktoriais dirbusių tik vyrų gretas papildė ir trečdalis moterų. Įprastai per metus visose UAB „Rigveda“ vairavimo mokyklose sudaroma apie 22 000 sutarčių įvairiems mokymams. O, nepaisant pandemijos sukeltų iššūkių, pernai metais įmonė netgi pasiekė 3 mln. apyvartą.

Giedrė Visockytė ir Romanas Teličėnas – bendruomenės „Plaukimo šeima“ bendraįkūrėjai. Jie ne tik, patys vaikystėje nelankę baseino, nusprendė pasukti į plaukimo sportą, o vėliau – ir plaukimo pamokų vedimo verslą, bet ir pandemijos metu įrengė pirmąjį baseiną Lietuvos prekybos centre. Per 7-erius metus „Plaukimo šeimoje“ plaukti išmoko daugiau nei 2000 įvairaus amžiau vaikų, o mažiausiųjų kategorijoje – vos trimečiai.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -