Iš rūbinės. Krepšinio agentas Tadas Bulotas: jeigu ne pandemija, Kulboka būtų važiavęs į NBA

Kuo daugiau krepšinio sezonų baigiasi, tuo daugiau darbo tenka krepšinio agentui Tadui Bulotui. Vienam žymiausių Lietuvos krepšinio šios srities specialistų pats darbymetis prasidės dabar, po to, kai Eurolyga pirmadienį paskelbė, kad 2019-2020 metų sezonas yra nutraukiamas.

Savo tėčio, irgi žymaus krepšinio agento Virginijaus Buloto, pėdomis sekantis Tadas apsilankė DELFI TV laidoje „Iš rūbinės“, kur kalbėjosi su Lietuvos krepšinio rinktinės ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ puolėju Mindaugu Kuzminsku.

„Kol kas rinkoje gana tylu, komandos laukia kol pasibaigs karantinas. Žiūri visi ir valstybės lygiu, kad žinotų, kada prasidės kitas sezonas, laiku ar nelaiku, dabar laukimo režimas, – laidoje „Iš rūbinės“ pasakojo T.Bulotas. – Dažniausias scenarijus, kad komandos susitaria su žaidėjais ir visi gaus apie 80 procentų savo metinių pajamų. Vieni klubai nori pasinaudoti situacija ir sutaupyti pinigus, o kiti pasinaudoti situacija ir parodyti, jog labai gerbia žaidėjus ir tokioje situacijoje gali elgtis išskirtintai“.

Krepšinio gerbėjams labiausiai įdomu, kur vasara nusidrieks ir jeigu taip atsitiks, tai kur, Lietuvos krepšininkų keliai. Gandai jau dabar sklando internetų portaluose, o T.Bulotas į juos žiūri su šypsena.

„Artūru Gudaičiu aktyviai domisi Madrido „Real“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos. Tai galiu patvirtinti, tiesa, pats Artūras gali pratęsti sutartį su Milano „Olimpia“ komanda, tačiau viskas priklauso nuo jo, nes A.Gudaitis turi pasirinkimą, likti ar išvykti, – M.Kuzminskui DELFI TV laidoje „Iš rūbinės“ sakė T.Bulotas. – Lukas Lekavičius turi daug susidomėjimo po gero sezono, tačiau kol kas jo sprendimas neaiškus. Arnoldas Kulboka domino Kauno „Žalgirio“ klubą, tačiau jau pasirašė kontraktą, ir tai nėra „Žalgiris“. Įdomus dalykas, kad jeigu ne šita pandemija, tai jis jau būtų keliavęs į Šarlotės „Hornets“ klubą NBA lygoje“

Su kokiu klubu pasirašė sutartį A.Kulboka [žiūrėti ar dar nebus paskelbta], kur krypsta Edgaro Ulanovo karjera ir kas itin domisi L.Lekavičiumi, penktadienį 18:30 val. laidoje „Iš Rūbinės“ T.Bulotas papasakos DELFI TV eteryje.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia