- Reklama -

Jie pradeda darbą nakčiai artėjant. Lietuviškas sklandytuvas. Grįžo į kaimą duonos kepti

0

Laidos herojai:
Vytautas Račickas – ekologiškų prekių šeimos verslo „DU medu” vadovas. Prieš daugiau nei dvidešimt metų ekologiškumo idėja kilo jo tėčiui, kai jis kaime pamatė žmogų, ką tik baigusį purkšti obelis pesticidais. Taip Prienų rajone atsirado Račickų ekologinis ūkis, kuriame ne tik auginamos ekologiškos daržovės ir rugiai, bet ir kepama natūralaus raugo duona. Šiandien šeimos verslas nuo mažos prekyvietės Prienų turguje yra išsiplėtęs iki trijų krautuvėlių didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Evaldas Ambrazaitis – Amerikos lietuvių įkurtos logistikos įmonės „Unlimited Carrier“ generalinis direktorius. Nors pagrindinė prekių transportavimo veikla vykdoma 48-iose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kaune dirbantis personalas nuolat padeda vairuotojams laiku pristatyti krovinius į jiems,nurodytas vietas. Per keturis veiklos metus Lietuvos komanda išaugo nuo 20 iki 110 darbuotojų. Ir artimiausiu metu augimo neketina nei kiek pristabdyti – šiuo metu intensyviai ieško IT talentų.

Vytautas Mačiulis – UAB „Sportinė Aviacija ir Ko” direktorius, prieš vienuolika metų ryžęsis iš naujo užauginti bankrutuojančią orlaivių gamyklą Prienų rajone. Kartu su komanda jie pirmieji Europoje pradėjo konstruoti lengvuosius orlaivius su elektra įkraunamomis baterijomis ir prisidėjo prie užsienio sportininkų pergalių orlaivių varžybose. Šiandien inžinieriai per metus vidutiniškai pagamina keturiolika orlaivių – tiek, kiek prieš keliasdešimt metų tame pačiame angare pagamindavo 600 darbuotojų.

KOMENTARŲ NĖRA

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Exit mobile version