Šeštadienis, 27 lapkričio, 2021

Kaip kuriami prabangūs viešbučiai? Kiek kainuoja sukurti TV laidą? Socialinis verslas.

Laidos herojai:
Rūta Pulkauninkaitė-Macikė – vieno prabangiausių Lietuvos viešbučių „Pacai“ direktorė. Apgyvendinimo paslaugų versle atsidūrė visiškai netikėtai, kai jos publikaciją perskaitė nedidelio viešbučio savininkai ir pakvietė vadovauti jų verslui. Tuo metu jauna vadovė ne tik rūpinosi įmonės reikalais, bet ir lygiagrečiai įgijo profesijai reikalingą išsilavinimą. Vėliau su šeima vieneriems metams leidosi į avantiūrą Balyje, o sugrįžusi iškart pasinėrė į penkių žvaigždučių viešbučio valdymą su aukščiausio lygio aptarnavimu.

Laurynas Šeškus – vienas žinomiausių TV laidų prodiuserių Lietuvoje ir UAB „Nord Play“ įkūrėjas. Savo karjerą pradėjęs lietuviškoje komercinėje televizijoje, jau daugiau nei dvylika metų kuria įtraukiantį turinį ir nacionaliniam transliuotojui bei tarptautinėms rinkoms. Jo komandos kurtą dokumentinį filmą apie laukinių gyvūnų dresuotoją yra peržiūrėję daugiau nei 100 mln. „Discovery“ žiūrovų visame pasaulyje. O Kanų televizijos mugėje „Nord Play“ kurtas muzikinio šou „Dainuok su manim“ formatas sulaukė itin didelio tarptautinio pripažinimo. Tarp žinomiausių prodiuserio darbų yra tokios edukacinės laidos, kaip „Tūkstantmečio vaikai“, „Nacionalinė ekspedicija“, „Įdomios pamokos“, socialinės iniciatyvos „Duok mokytojui penkis“, „Stiprūs kartu“ ir daugelis kitų.

Reda Sutkuvienė – jau šešiolika metų Vilniuje veikiančio salotų baro „Mano guru“, kuriame dirba iš įkalinimo įstaigų grįžę ir įvairių priklausomybių atsikratę žmonės, įkūrėja. Nuo socialinio verslo pradžios maitinimo įstaigoje jau yra dirbę daugiau nei 500 socialiai pažeidžiamų asmenų, o dalis iš jų netgi patys įkūrė savo restoranus. „Mano guru“ ne kartą išgyveno pakilimus ir nuosmukius, tačiau niekada nepametė pagrindinės misijos suteikti antrą šansą norintiems keisti gyvenimo kryptį. Tad pernai metais pasaulį supurčiusi pandemija taip pat neišmušė pagrindo po kojomis: komanda įkūrė restoraną ant ratų, kuriame patiekalus gamina garsiausi Lietuvos virtuvės šefai, o šventiniu laikotarpiu netgi buvo galima įsigyti paties Vyriausiojo Lietuvos senelio Kalėdos keptų blynų!

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -