Antradienis, 1 gruodžio, 2020

Karjera – iš Vilniaus į gimtąjį Alytų. Lietuviškas putojantis vynas. Foteliai po 4000 £.

Laidos herojai:
Algirdas Čiburys – AB „MV GROUP Production” generalinis direktorius, įrodęs, kad net sudėtingiausiu metu į verslą reikia žvelgti kūrybiškai. Dar metų pradžioje nutrūkus pardavimams į pagrindinę eksporto šalį Kiniją, kartu su komanda dalyvavo virtualiose kinų parodose ir skynė medalius. O paskelbus karantiną Lietuvoje – pradėjo ir dezinfekcinio skysčio gamybą. Gėrimų gamybos įmonė buvo rinkos lyderė ir prieš tai kelis dešimečius: gamyklose buvo pradėtas gaminti pirmasis putojantis vynas, pirmasis nealkoholinis vynas ir brandinamas pirmasis viskis.

Simonas Ridzvanavičius – vokiečiams priklausančios elektronikos gamybos įmonės „Litalka Elektronik“ direktorius. Vos prieš pusmetį jis priėmė drąsų žingsnį: iš viešojo sektoriaus pasuko į privatų gamybos verslą Alytuje. Iki tol užsienio investicijų skatinimo agentūroje „Investuok Lietuvoje” buvo atsakingas už „Tesla” pritraukimą į Lietuvą. Taip pat jis priklauso Lietuvos šaulių sąjungai: dar šiemet pandemijos metu kartu su visa savanorių komanda padėjo medikams patikros punktuose.

Jurgita Mišeniovienė ir Dainius Čepulis – skandinaviškų baldų gamybos įmonės „Theca Furniture” vadovai Lietuvoje. Kaune ir Alytuje veikiančiose gamybinėse erdvėse dirbantys beveik 700 darbuotojų jau spėjo pasiekti ir įspūdingą rekordą – pagamino ilgiausią sofą pasaulyje. O kita jų sukurta sofa netgi atsidūrė Holivudo filme „Džeimsas Bondas”. Šiuo metu didžiausias vadovų dėmesys skiriamas regioninei plėtrai: planuojama Alytuje gaminti baldus dar vienam stambiam tarptautiniam klientui bei didinti personalą.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia