Antradienis, 14 lapkričio, 2023

Kasdienybės herojai. Dvigubai jaunesnę žmoną turintis Dainius –kodėl tailandietės geriausios moterys

59-erių verslininkas Dainius Mockevičius ir jo daugiau nei dvigubai jaunesnė žmona iš Tailando – kodėl jie susitarė susituokti dvidešimčiai metų?

Šiandien Dainius papasakos, kodėl yra įsitikinęs – tailandietės – pačios geriausios moterys ir žmonos? „Jos niekada nedraskys akių. O pas mus moteriai tik duok duok, ir dar jauskis skolingas“, – sako pašnekovas.

Ar tikrai Tailande dabar ypač klesti sekso turizmas, o vakariečiai ten gyvena slaptus gyvenimus?

Kita tema: viena geriausių Lietuvos krepšininkių Gintarė Petronytė – apie krepšinio čempionės kainą. Ar sunku priimti sprendimą žaisti geriausiuose pasaulio krepšinio klubuose ir dėl karjeros atidėti svajonę tapti mama?

Ar tikrai krepšininkės per karjerą gali užsidirbti visam gyvenimui? Kodėl net visai jauna ji atsisakė žaisti Rusijoje? Ir kokioje šalyje sportininkės turi nuolankiai klausyti komandoje dirbančių vyrų vien dėl to, kad yra moterys?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -