Penktadienis, 23 liepos, 2021

Klaida už kelis šimtus milijonų EUR. Visą gyvenimą vienoje įmonėje. Sėdmaišių gamintojas.

Laidos herojai:
AB „Astra LT“ generalinis direktorius Vaidas Liesionis ir valdybos pirmininkas Semionas Bondarevas – dar 1929-aisiais įkurtos įmonės Alytuje vadovai. Nuo įkūrimo dienos kompanija pergyveno eilę transformacijų, bet liko ištikima vienam dalykui – plienui ir šiandien yra žinoma kaip viena lyderiaujančių talpų ir slėginių indų iš juodo bei įvairių nerūdijančių plienų rūšių gamintoja. Pastaraisiais metais itin aktyviai išvystytas eksportas – įmonės gaminių nėra tik Antarktidos žemyne.

Remigijus Balčiūnas – UAB „Pupt” („Pušku pušku”) įkūrėjas ir vadovas, prieš daugiau nei dvylika metų prekyboje neradęs norimo sėdmaišio, nusprendė pats įkurti sėdmaišių verslą. Visą šį laiką jis eksperimentavo su audiniais, formomis, funkcionalumu, o pastačius bokštą iš visų jau pagamintų sėdmaišių susidarytų net 170 km bokštas. Dar šiemet su šešių lietuviškų įmonių vadovais įkūrė Lietuvos dizaino klasterį, kuris padės daug stabiliau įsitvirtinti užsienio rinkose.

Alvydas Žabolis – UAB „Žabolis ir partneriai” steigėjas ir vadovas, investicinės bankininkystės ekspertas, kurio pagridinės verslo kryptys yra privatus kapitalas ir nekilnojamasis turtas. Prieš kelis metus įkūrė Vilniaus universiteto neliečiamąjį fondą su tikslu kelti aukštojo mokslo kokybę Lietuvoje. O šiemet dėl paramos Žalgirio ligoninei COVID-19 pandemijos metu įmonės pavadinimas netgi atsidūrė Vilniaus savivaldybės garbės lentoje.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -