Trečiadienis, 27 rugsėjo, 2023

Klasta Indijoje: kaip bankų motina neskaidrias paskolas dalino | ICICI ir „VIDEOCON“ VERSLO ISTORIJA

Indijos verslo ikona ir pirmoji moteris, paskirta vadovauti bankui. Deimantų ir sarių gerbėją, ICICI banko vadovę Chandą Kochhar „Forbes“ pakrikštijo viena įtakingiausių moterų visoje planetoje, o jos vardą Indijoje žino kiekvienas.

Bankininkę, sugebėjusią įsitvirtinti vyrų kontroliuojamoje nišoje, daugiau nei dešimtmetį pavyzdžiu ir įkvėpimu laikė visos šalies moterys, siekiančios karjeros ir lyderystės. Tačiau 2016-aisiais viskas pasikeitė – slaptas informatorius prakalbo apie interesų konfliktą ir neskaidrią, 456 mln. dolerių vertės paskolą, kurią bankininkė suteikė kompanijai „Videocon Industries“ mainais už tai, jog ši investuos į jos vyro verslą. Daugiau apie Chandos Kochhar iškilimą ir nuopolį – naujausiame „Verslo istorijų“ epizode.

Nauja „Laisvės TV“ laida „Verslo istorijos“ – tai istorijos, kurias išsižiojęs seka visas pasaulis, tačiau Lietuvoje apie jas mažai ką teišgirstame. Milijardinės FTX kriptovaliutų biržos bankrotas, Kanye West verslo imperijos griūtis, skandalingoji „Theranos“ istorija ir kt. Apie visa tai – „Verslo istorijų“ epizoduose.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -