Sekmadienis, 13 rugpjūčio, 2023

Laikykitės Ten 2022 m. – svarbiausi įvykiai: karas Ukrainoje, Matijošaitis, Landsbergiai ir kt.

Po 2020 m. ir 2021 m. galvojome, kad 2022 m. tai jau tikrai bus mūsų metai… bet jie visus metus mus trolino, dusino, kniso, piso ir kartais prajuokindavo. Todėl naujametinėje Laikykitės ten laidoje roustinam 2022-uosius!

Dar sausį visi galvojome, kad didžiausia nutikusi blogybė yra gėdą darantys per sausio 13 d. minėjimą valdžios atėję nušvilpti baubikai. Tada vasario 16 d. vėl parodėme, kad galime būti vieningi, o vasario 24 d. metė vienybės išbandymą visai Europai. Svarbiausia metų diena, kai rusija įsiveržė į Ukrainą. Ir Ukraina parodė – drąsą ir patriotizmą. O kiti – stuburo, kiaušų ir principų neturėjimą. Ir karo įvykiai bei kaip dėl jo klostėsi situacija tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje nepaleidžia visų 2022-ųjų. Ir, deja, vis dar su besitęsiančiu karu, bet tikrai artėjančia Ukrainos pergale, žengiame į 2023-uosius. 2022 m. – nupirkome Bayraktar, dronus, aukojome ir aukosime toliau.

Prie viso to pamatėme geriausią Vytauto Landsbergio facebook įrašą, sekėme Kauno mero Matijošaičio VIČI neišėjimą iš rusijos, Širinskienės prisipisinėjimus, radome naują dramos karalienę – Majauską ir dar daug visko. Laikykitės ten komanda jums atrinko įdomiausius ir svarbiausius metų įvykius.

Laidoje taip pat apsilankė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen, kuri aptarė įdomius metus valdžioje. Taip pat visą pasaulį pribloškęs pasaulio vicečempionas ir Europos čempionas Mykolas Alekna nedaugžodžiaudamas prisiminė, kaip pradėjo mėtyti diską. Ir… netikėtas svečias iš tolimo pasaulio – orkų ambasadorius!

Laikykitės ten komanda sako – su Naujaisiais metais! O kad 2023 m. būtų ramesni ir taikesni turime ir toliau padėti Ukrainai siekti pergalės. Prisidėkime prie to kiekvieną kitų metų mėnesį ir kiekvieną dieną.

Temos:
00:00 Metų apžvalga
39:39 – Svečias – orkas
43:46 Metų apžvalga
53:36 Svečias – Viktorija Čmilytė-Nielsen
1:18:13 Metų apžvalga
1:52:05 Svečias – Mykolas Alekna
2:06:36 Metų apžvalga

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -