Pirmadienis, 14 rugpjūčio, 2023

Laikykitės ten: Elon Musk, Twitter, Starlink kosmose ir kare bei pavogtas Chersono meškėnas

Laikykitės ten su jumis sveikinasi tiesiogiai iš Vilniaus Paviljono!

Šios savaitės apžvalgoje – į Lietuvą atėjusi žiema ir Kalėdos, Ukrainai nupirktas dronas ir gerai padirbėję jau mūsų padovanoti dronai-savižudžiai Tropazai. Žinoma, nepraleidome raketos incidento Lenkijoje, Simonian pareiškimų, rusijos bano Jim Carrey ir Trump paskelbto kandidatavimo į prezidentus. O šią savaitę dar netruko ir įdomybių – kaip tėvo su kirviu pasirodymas mokykloje ar sprogdinamas bankomatas.

Mūsų trumpasis svečias – kikbokso istoriją Lietuvoje kuriantis Sergejus Maslobojevas. Neseniai „Glory“ pasaulio kikbokso čempionu tapęs sportininkas sako, kad tai yra istorinė pergalė. O prie istorijos kūrimo dar prisideda ir aktyvi parama Ukrainai – Maslobojevas organizavo aukcioną, kurio pusė sumos bus skirta VšĮ „Vakarų istorijos fondui“, kurio dėka bus perkamos ir vežamos į Ukrainą reikalingiausios priemonės.

O pagrindinėje šio savaitės temoje – Elon Musk fenomenas: kaip atsirado Elon Musk, kas jį labiausiai išgarsino, ką jis dabar daro su Twitter bei kaip jis palaiko/nepalaiko Ukrainą kare su rusija.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -