Pirmadienis, 14 rugpjūčio, 2023

Laikykitės ten: Konservatorių arogancija, apsitriedęs Žvagulis ir Matijošaičio nejaukumai

Laikykitės ten šią savaitę vėl sveikinasi iš Vilniaus Paviljono, kuriame laidos filmavimus gyvai gali stebėti mūsų Contribee rėmėjai. Kviečiame tapti mūsų Contribee rėmėju ir pamatyti, kaip Laikykitės ten atrodo iš arti!

O šios savaitės apžvalgoje – nuo nejaukiai besijaučiančio Kauno mero Matijošaičio, per brangios Vilniaus Kalėdų eglės, savo paauglius sūnus į karą išsiunčiamo Kadyrovo iki nuo elektros kainų sąskaitų apsitriedusio Žvagulio ir pagirtino Nausėdos atsako Musk’ui tviteryje.

Laikykitės ten svečiavosi ir pasaulio rekordą pagerinusi bei į Guinnesso rekordų knygą pretenduojanti patekti Ajana Lolat. Celebriniu paralyžiumi serganti Ajana per 9 su puse valandos nuėjo 14.5 km kartu su keturkoja asistente Mulan.

Pagrindinėje temoje kalbame apie tai, kas nesikeičia taip pat kaip Laikykitės ten vedėjas, pakyla ir ąžuolinis stalas – konservatorių arogancija. Ministrų pasisakymai, užkelta nosytė, kreiva ironiška šypsenėlė ir siūlymai jei esate nepatenkinti, išsirinkti kitus. Įvertinome, kaip valdantieji sprendžia iškilusias problemas ir krizes pasitelkę… aroganciją.

Temos:
00:00 Savaitės apžvalga
13:10 Ajana Lolat rekordas
27:34 Konservatorių arogancija

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -