Sekmadienis, 13 rugpjūčio, 2023

Laikykitės ten: Landsbergio treningas, motinos Širinskienės parašai ir Kremliaus melai

Laikykitės ten šią savaitę apžvelgia visų aptartą ir įvertintą G. Landsbergio treningą, Vilniaus eglutės gynimo akciją, vėl liežuvio nelaikantį Ž. Pavilionį ir M. Majauską pasiryžusią ginti A. Širinskienę. Taip pat į savaitės apžvalgą papuolė Vilniaus “Juventos” gimnazija, kuri turės atleisti skandalingiausią sostinės mokytoją Astrą ir įdomybės pasaulio futbolo čempionate.

O šios savaitės svečias – projekto Vaikų svajonės vadovė Ramunė Baltaduonienė. Ji papasakojo, ką vaikams reiškia jų išpildytos svajonės ir kaip paprasta visiems norintiems padovanoti vaikams nuostabią dovaną.

Pagrindinė tema – šiuolaikinė politinių procesų palydovė, informacinių mūšių sunkioji artilerija ir silpnų protų užkalbėtoja – dezinformacija. Tyrimai rodo, kad dezinformacija šiuo metu yra agresyviausia per pastarajį dešimtmetį. Kadangi Lietuva karo Ukrainoje kontekste šiemet elgėsi labai gerai, sulaukėme daug kremlinių dovanėlių. Laidoje kalbame, kas yra pagrindiniai dezinformacijos skleidėjai, kaip veikia melagienos, kokios pagrindinės temos bei kaip nepasigauti.

Temos:
00:00 Savaitės apžvalga
22:30 Trumpasis svečias – vaikų svajonės
31:58 Pagrindinė tema – dezinformacija

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -