Pirmadienis, 14 rugpjūčio, 2023

Laikykitės ten: Verslo laidotuvės, Žemaitaičio grasinimai rinkėjams ir prezidentas Vėgėlė

Šią savaitę Laikykitės ten apžvelgia visuomenės apklausą, kurioje advokatas Ignas Vėgėlė yra antras žmogus, kuri respondentai matytų kaip Lietuvos prezidentą, Remigijaus Žemaitaičio grasinimus rinkėjams, išvarytą Eriką Švenčionienę ir rusijos gautų iranietiškų dronų pasirodymą Ukrainoje.

Pas Andrių Tapiną taip pat apsilankė ir apie savo kūrybą pasakojo muzikos kūrėjas Tautvydas Gaudiešius, žinomas kaip FC Baseball, ir Ukrainos diplomatai Vitalyi Lytvyn ir Oleh Verbovyi, kurie dėl paramos Ukrainai papuošė Vilniaus ir Vienos viešąjį transportą.

Pagrindinėje temoje kalbame apie tuos, kuriems jau trečius metus iš eilės likimas siunčia tokius išbandymus, apie kokius net Rozaura iš „Laukinukės“ negalėjo pagalvoti. Kalbame apie verslą, kuriam vis dar yra kaip niekad sunku. Pandemija, Kinija-Taivanas, kainas ir elektros kainų šokas – pagrindinės priežastys, kodėl Lietuvos verslai niekaip negali atsikvėpti. Kiek dėl šių krizių verslų teko užsidaryti, ką jiems daryti, kaip padeda valdžia ir kokios ateities perspektyvos – žiūrėkite Laikykitės ten.

Temos:
00:00 Savaitės apžvalga
07:32 FC Baseball
22:34 Savaitės apžvalga
29:45 Ukrainos diplomatai
43:00 Verslo laidotuvės

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -