Mano pramogos veidai. Algis Kriščiūnas papasakojo apie savo tobulą gyvenimą: man nejauku tai suvokti

Skaitant žinomo menininko Algio Kriščiūno biografiją sunku patikėti, kad ji – vieno žmogaus. Vyras yra įvaldęs ne vieną talentą ir pasiekęs ne vienos srities viršūnę. Jis buvo legendinės grupės „Foje“ būgnininkas, yra populiarių žurnalų autorius, jo išskirtinio stiliaus piešiniai keliauja po visą pasaulį, o fotosesijų prašo ryškiausios ir įnoringiausios šalies asmenybės. Jis daug keliauja, šiuo metu su šeima yra įsikūręs saulėtoje Fuerteventūroje ir, kaip pats sako, gyvena savo svajonių gyvenimą.

Apie tai, kaip jam pavyko pasiekti aukštumų ir susikurti pavydėtiną gyvenimą, A. Kriščiūnas papasakojo laidoje „Mano pramogos VEIDAI“.

„Pagalvojau apie savo gyvenimą. Jis man vienas yra duotas. Ir norėčiau, kad jis būtų įdomus. Kad jame galėčiau išbandyti visus dalykus, kurie mane domina, – apie savo drąsą nebijoti keisti gyvenimo kelio ir
ieškoti laimės pasakoja A. Kriščiūnas. – Tapytojas aš buvau dar mokykloje, bet tėvai man pasakė, kad jeigu būsiu ne pats geriausias, o tik vidutinis tapytojas, tai neturėsiu ką valgyti. Bet jeigu būsiu vidutinis inžinierius, tai man bus normaliai. Tai galvojau pabūsiu tuo vidutiniu inžinieriumi. Bet jau antrame kurse supratau, kad noriu kažką daryti su menais.“

Vyras įkvepiančias istorijas pasakoja ne tik duodamas interviu, bet ir rašydamas socialiniuose tinkluose. Jis įsitikinęs, kad gyvename ypač gerais laikais, kuomet galime mėgautis prabanga keisti profesijas, išbandyti dalykus ir būti sėkmingi, jei nuoširdžiai stengsimės. Tereikia nebijoti bandyti, rinktis ir keisti.

A. Kriščiūnas prisipažįsta, kad ieškant savosios laimės, sunkiausia jam buvo išeiti iš gerai apmokamo etatinio darbo ir išvažiuoti iš Lietuvos. Svečią kraštą gyvenimui jo šeima pasirinkto ne dėl ekonominės naudos. Vyras atvirauja, kad emigruoti jam finansiškai visiškai neapsimokėjo – jo pajamos užsienyje sumažėjo net 2–3 kartus, tačiau svetur jis atrado tai, ko troško širdis.

Apie gyvenimą Fuerteventūroje, Lukiškių pliažą bei prabangą pabūti vienam žiūrėkite jau šį sekmadienį 19:30 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per „Delfi TV“.

Laidos metu A. Kriščiūnas taip pat atskleis, kurį paveikslą gailisi atidavęs užsakovams ir kaip pasidaryti gerą asmenukę saulėlydžio fone.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia