Trečiadienis, 3 kovo, 2021

Mano pramogos VEIDAI. Aukščiausi dvyniai pasaulyje Lavrinovičiai – apie trenerio darbą ir krepšinį

Prieš 25-erius metus krepšininkų karjerą pradėję broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai rudenį atšventė 41-ąjį gimtadienį ir pamažu pradeda mąstyti apie profesionalios karjeros pabaigą.

Nepaisant to, dvyniai teigia, jog krepšinio trenerių darbo galimai neatsisakytų, jei sulauktų įdomaus pasiūlymo.

„Žmonės mums yra sakę, kad galėtume būti treneriais, tačiau kol kas apie tai negalvojame. Visgi, pakalbėjus su tokiais treneriais, kaip Rimas Kurtinaitis ar Erikas Kučiauskas – visi sako, kad niekada negalvojo, jog taps treneriais. Taip ir mes. Jeigu bus kažkoks pasiūlymus ar mums įdomus projektas, tai kodėl gi ne?“, – teigė praėjusią vasarą Lietuvos sporto universitete magistrantūrą baigę krepšininkai.

Dvyniai teigia, kad per 25-erius karjeros metus pasikeitė ne tik jie, bet ir pats krepšinis.

„Nuo tada, kai pradėjome žaisti krepšinį, žaidimas tapo taktiškesnis, greitesnis, mobilesnis ir galbūt netgi laisvesnis. Į Europą ateina amerikietiškas krepšinio stilius, kuris būtų labiau patrauklus akiai ir paremtas atletiškumu bei žaidimu vienas prieš vieną, o ne fiziškumu, kaip mūsų laikais“, – teigė Lavrinovičiai.

Pastaruoju metu prekinį ženklą „LavTwins“ vystantys broliai Lavrinovičiais save pristato, kaip aukščiausius dvynius pasaulyje, tačiau sklinda gandai, kad JAV krepšininkai dvyniai Brookas ir Robinas Lopezai yra aukštesni.

Lavrinovičiai norėtų aukščiausiais būti pripažinti oficialiai, bet broliai Lopezai juos ignoruoja.

„Teisiškai negalime sakyti, jog esame aukščiausi dvyniai, nes tai nėra patvirtinta. Yra vieni dvyniai, kurie turi galimybę būti aukščiausi ir mes labai norėjome matuotis oficialiai, bet jie atsisako, ignoruoja mus ir nenori matuotis. Jeigu jie nenori, reiškia bijo, o jei bijo, reiškia pralaimėjo. Ir mes, kaip nugalėtojai, galime sakyti, jog esame aukščiausi dvyniai pasaulyje“, – situaciją paaiškino Darjušas.

Kodėl brolių Lavrinovičių žmonoms nepatinka nusifotografuoti su jais gatvėje prašančių žmonių dėmesys, kurioje užsienio šalyje dvyniams labiausiai patiko gyventi ir kodėl dabar žaidžia Šakių „Vytis“ klube – sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia