Penktadienis, 30 spalio, 2020

Mano pramogos VEIDAI. Monique: nesu prodiuserių pagaminta žvaigždė

Žinoma atlikėja Monika Pundziūtė-Monique atskleidė, kad yra ne kartą girdėjusi kalbų, neva ji yra muzikos prodiuserių „pagaminta“ žvaigždė, tačiau savo kritikams dainininkė atrėžia, jog sprendimus karjeroje priima pati ir nėra toks žmogus, kurį prodiuseriai galėtų valdyti, kaip marionetę.

„Žmonės kalba, neva už kiekvieno gero atlikėjo yra labai geras prodiuseris. Norėčiau visus pataisyti šiuo klausimu, nes bent jau Lietuvoje tikrai nėra tokio dalyko, kaip padaryta žvaigždė. Mūsų šalyje nieko neapgausi, visi čia visus pažįsta ir tai yra mažas pasaulėlis, kuriame tokiems netikrumams tikrai nėra vietos.

Už atlikėjo esanti komanda yra labai svarbi, bet gyvenime nesu dariusi nė vieno dalyko, kurį man liepė ar kurį man pripaišė. Nesu toks žmogus, kurį galėtum valdyti, kaip marionetę“, – mintis dėstė Monique.

Prieš ketverius metus televizijos projektą „X Faktorius“ laimėjusi Monique teigia, kad fanai gatvėje ją tikrai atpažįsta, tačiau ne visada to dėmesio norisi.

Apie ką svajojo vaikystėje, ko išmoko per karantino laikotarpį bei daugiau detalių apie tai, ką savo fanams yra paruošusi netolimoje ateityje atlikėja Monique papasakos laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ sekmadienį 20:45 val. tik per Delfi TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia