Sekmadienis, 16 gegužės, 2021

Mano pramogos VEIDAI. Pagal specialybę tris dienas dirbęs Rolandas Mackevičius

Žinomas renginių ir televizijos laidų vedėjas, didžėjus Rolandas Mackevičius pagal specialybę yra teisininkas su dviem diplomais. R. Mackevičius prisipažįsta, kad viską, ko gyvenime imasi, daro tikrai ne dėl pinigų, o jo drąsa, stilius ir projektai pritraukia ne tik gerbėjus, bet ir labai daug kritikų.

„Gyvenime nedarau nieko dėl pinigų. Nesu vienas tų, kuriam reikia turėti malūnsparnį. Visi mano projektai prasideda nuo to, kad norisi taip padaryti. Tikrai neskaičiuoju kiek man kiekvienas projektas atneš pinigų. Darau, kol yra entuziazmo. Per karantiną finansiškai nenukentėjau, nes neturiu prisiėmęs paskolų, tad mano išlaidos yra pavalgyti bei susimokėti už „mobiliaką“, vaikų darželį ir mokyklą“, – teigia R. Mackevičius.

Gegužę 37-erių metų gimtadienį švęsiantis vyras pagal profesiją yra teisininkas.

„Pagal profesiją esu teisininkas. Turiu du diplomus: teisės ir teisės valdymo. Įstojau pakankamai netyčia, nes nebuvau labai geras moksleivis ir įstojau į neakivaizdinį. Po baigimo, pagal specialybę dirbau tris dienas, kai reikėjo atlikti praktiką. Trečią dieną vadovas sako: „vaikeli, aš matau, kad tu kankiniesi čia, išrašysiu tau praktikos lapuką ir viskas“ ir daugiau nieko su teise nedirbau“, – prisimena R. Mackevičius.

„Kartais teisės žinių prireikia. Kai dirbau radijuje, tekdavo ir aiškinamuosius raštus rašyti, nes mes iš kalbos kultūros komisijos gaudavome prašymus pasiaiškinti arba skundų iš trečiųjų šalių. Esam sulaukę ir skundo dėl neapykantos kalbos ir teko gražiai teisiškai atrašyti – tokiais atvejais tikrai pravertė. Nesu visažinis, bet tikrai žinau, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, ką išmokau savo kailiu“, – juokiasi laidų vedėjas.

Kodėl Rolandą Mackevičių, atostogų Maldyvuose metu, aplankė mintys apie karą, kokiu nauju sportu susidomėjo jis paskutiniu metu ir kodėl kai kurie jo projektai niekada negalėtų persikelti į televiziją – sužinosite jau šį pirmadienį 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -