Overlingas vs. Bartuševičius

Darius Overlingas grasina medikams, policijos pareigūnas, prokurorams, o dabar atėjo ir Manto Bartuševičiaus eilė. Į Darių Overlingą šiame video pažiūrėsime atidžiau. Kas yra šis Majamyje šiuo metu gyvenantis veikėjas, kaip jis uždirbinėja pinigus ir kodėl jį reikia apeiti ratu.

Pakomentuokite šį video, paspauskite patinka, pasidalinkite juo ne ir prenumeruokite mano kanalą. Tegul šis video D.Overlingą lydi kaip vizitinė kortelė, vos tik Google ar YouTube surinkus jo pavardę. Neslėpsiu, kurdamas šį video gavau svarbios informacijos ir jau pradėjau montuoti antrąją jo dalį. Joje pasikalbėsime apie Lietuvoje veikiantį D.Overlingo verslą.

Nuo šiol jūs galite mane paremti Patreon’e, kur rasite daugiau mano video. Visi rėmėjai valandos trukmės video pamatys du kartus per savaitę. Taip pat netrukus startuos tik mano rėmėjams skirtas podcastas. Galėsite ne tik matyti, bet ir visiškai naujų temų klausyti jums patogiu metu. Jūsų parama leistų man tokius video kurti toliau. Birželio mėnesį savo laiką skirsiu tik tam ir liepos 1-ąją pamatysime, ar tų pastangų pakako. Jums bus atskleista viskas iki paskutinio cento. Tapkite mano darbdaviu!

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia