Sekmadienis, 29 sausio, 2023

Pas Editą. Evelina Sašenko: kai moteris yra įsimylėjusi – viskas su ja yra gerai

„Aš visą gyvenimą galvoju, kad aš esu per stambi. Ir aš visą gyvenimą kankinuosi – dietos ir taip toliau. Aš visą gyvenimą galvoju, kad čia reik paslėpt ir ten reik paslėpt. Bet dabar kai aš atsisuku į tas nuotraukas ir tuos video, aš nustembu – o, vaikeli! Puikiai atrodžiau! Kodėl moterys moterys tokios yra, kad prie savęs kabinėjasi? Labiausiai mane išgydė mano vyras. Kai mano gyvenime atsirado tas tikrasis – viskas taip supaprastėjo. Kai moteris yra įsimylėjusi – viskas su ja yra gerai“,- su nepaprastu nuoširdumu Delfi TV žiūrovams pasakoja nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko.

Artimieji sako, kad jos gyvenime viskas – pagal planą. Ji atsako, kad moka tiesiog išlaukti. Nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko tikina, kad svarbiausia gyventi ramia sąžine ir neiti prieš save.

„Aš scenoje jaučiuosi karalienė. Tikrai. Mane scena pakelia. Aš ten jaučiuosi gerai. Aš ten jaučiuosi šimtu procentų tobula“,- neslepia savo emocijų prieš laidos „Pas Editą“ kameras Evelina. Kaip pasiekti aukščiausius scenos laiptelius,peršokant landžias blykstes ir kameras, ir kodėl taip norisi to “la vie en rose” – laidoje klausiame Evelinos Sašenko.

Naujausiose laidoje „Pas Editą“ garsi dainininkė dalijasi šilčiausiais vaikystės prisiminimais, kalba apie pirmuosius žingsnius scenoje, laimingos santuokos paslaptis ir daugybę nuostabių išgyvenimų su savo vyru, motinystę ir žinojimą ko nori iš gyvenimo.

Būkite su mumis penktadienį 20 valandą per Delfi TV.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -