- Reklama -

Pas Editą. Natalija Bunkė atvirai – apie savo santykius su buvusiais vyrais

0

Laidoje „Pas Editą“ Natalija Bunkė atvirai pasakojo apie savo santykius su buvusiais vyrais. “Juos praskaičiuoti reikia laiko. Deivydas – nuostabus žmogus. Palikau jam grupės narę. Puiki šeima.”

Natalija ir jos buvę sutuoktiniai – vieni tų retesnių atvejų, kai po skyrybų išlaikomi geri tarpusavio santykiai. „Man labai keistas dalyka,s kai tu buvai su tuo žmogum, išsiskiri ir tau tas žmogus tampa nebeartimas, nebemielas. Na, nepakeliui dabar jums, bet kam nekęsti… Aš susavo buvusiais vyrais puikiais sutariu.”

„Smarkus mano charakteris. Darbiniuose klausimuose aš esu labai smarki, man reikia viską greitai daryti”, – laidoje “Pas Editą” pasakoja Natalija Bunkė.

„Mano komandoje visi daro viską staigiai. Džiaugiuosi, kad mano vyras yra mano gesintuvas, sutvarko, sudėlioja. Ko aš nemėgstu, jis viską padaro.” Kad viskas
neatrodytų per saldu, Natalija priduria: “Mano vyrui nėra lengva, bet niekas ir nesakė, kad bus. Aš – ne dovanėlė, jis – ne gimtadienis. Bet mums yra žiauriai
gerai.”

Natalija Bunkė – ne tik populiari dainininkė, bet ir sėkminga verslininkė. Editai Mildažytei ji prisipažino, kad gyvena telefone, bet būtent socialiniai tinklai ir padėjo jai „užkurti” pelningą verslą. “Mano sėkmės dalis: aš esu labai atvira ir tikra. Kaip atsikėliau, taip ir parodau. Čia toks mazochizmas. Juk neatsikeliam su makiažu ir susitvarkiusios plaukus. Tai aš moku parodyti save tokią”, – apie atvirumą socialiniuose tinkluose pasakoja atlikėja.

„Yra dalykų, kurių nerodai. Neini ir nerėki, kad aš jums ko nors nerodau. Aišku, tai yra ir darbo dalis, bet
man smagu gauti ir tų sekėjų grįžtamąjį ryšį. Galvoju, o gal aš tikrai faina. Galiu tada kalnus nuversti, kai suvokiu, kad daug gerbėjų turiu.”

Laidoje “Pas Editą” Natalija Bunkė pasakojo ne tik apie karjerą, verslą, santykius su vyrais, bet ir savo santykį su kūno tobulinimu. “Ir grožio peilis yra įpjovęs, ir adatų būta”, – neslėpė išbandytų grožio procedūrų ir operacijų viena populiariausių scenos atlikėjų šalyje.

“Su tuo krūtinės didinimu… buvo tokia mada. Tai po dešimties metų reikėjo imtis ją, nes didoka. Pakeičiau į mažesnius, bet ir tie man didoki. Ateis laikas – išimsiu. Taigi visada galima išsiimti.”

KOMENTARŲ NĖRA

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Exit mobile version