Antradienis, 14 lapkričio, 2023

Pas Editą. Živilė Vaškytė: niekada nemaniau, kad moku didelę kainą

Laidoje „Pas Editą“ šįkart netikėtas siurprizas. Moteris, kurią jūs be abejo gerai pažįstate ir gerai prisimenate, kuri daugybę metų jus žavėjo iš televizijos ekranų – Živilė Vaškytė-Lubienė.

Savęs nevadinanti žvaigžde ir sakanti, kad iki žvaigždės jai dar toli, Živilė Vaškytė pasakoja, kad iš televizijos niekur toli nepasitraukė, tik dabar ji daugiau darbuojasi už kadro.

„Niekada nemaniau, kad moku didelę kainą“, – apie pertraukas TV eteryje pasakojo žurnalistė, TV laidų ir renginių vedėja Živilė Vaškytė. „Aš tiesiog taip norėjau vaikų ir sutikau žmogų, su kuriuo noriu turėti vaikų, kad man atrodė: na, bus kaip bus. Nors, aišku, kažkas
pradėdavo vis gąsdinti, kad tavęs niekas nelauks tiek ilgai…“ – apie sprendimą kurti šeimą su
žinomu dainininku Edgaru Lubiu, nepaisant galimų aukų karjeroje, atvirai laidoje „Pas Editą“
pasakojo jau du dešimtmečius televizijoje dirbanti ir laidas kurianti moteris.

Nors ją galime pamatyti ir kitose media platformose – Živilė kuria laidą „Klodų klodai“ ir tai, anot jos, tikras malonumas ir prasmė.

„Užsispyrimo liko. Žemaitiškumo liko. Ir kuo toliau, tuo stipriau norisi tų šaknų“,- sako iš Skuodo kilusi žinoma žurnalistė.

Apie savo pasikeitusį gyvenimą, įpročius, išvaizdą, kitokį mąstymo būdą su jai būdingu nuoširdumu laidoje „Pas Editą“ Živilė Vaškytė pasakos jau šį penktadienį 20 val. per „Delfi TV“.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -