Antradienis, 14 lapkričio, 2023

PIN x Neptūnas: Dalia Belickaitė | Vaikystė, krepšinis, gyvenimo ženklai, soc. medijos, motinystė

Kviečiu pasiklausyti lengvo, gyvo, smagaus PIN su buvusia krepšininke, laidų vedėja, šiais metais pripažinta viena įtakingiausių Instagramo ir Tiktoko nuomonės formuotojų, o dabar jau ir mama — Dalia Belickaite.

Savo naujoje kampanijoje „Keistis reiškia gyventi“ natūralus mineralinis vanduo Neptūnas kviečia žmones dalintis pokyčiais savo gyvenime ir taip įkvėpti dar daugiau žmonių nepasiduoti siekiant savo svajonių. Beje, laidoje Dalia pasidalins, kokią svajonę ji nešiojasi dar nuo šešiolikos metų — galbūt dabar pats tinkamiausias metas ją įgyvendinti?

Kadangi šis epizodas startuoja mamos dieną, noriu pasinaudoti proga ir su mamos diena pasveikinti visas laidą žiūrinčias mamas, taip pat ir savo mamą, savo žmoną bei PIN laidos redaktorę Juditą, kuri šiais metais kaip mama šią dieną švęs pirmą kartą, ir, žinoma, šios laidos viešnią Dalią. Visų vaikų vardu noriu padėkoti už tą dažnai sunkų, tačiau patį prasmingiausią darbą, kurį jūs dirbate kiekvieną mielą dieną, be jokių pertraukų ar poilsio dienų. AČIŪ!!!

Na o apie ką šioje laidoje pasikalbėjome su Dalia?

Aptarti per sąlyginai trumpą laiką spėjom labai daug: pasikalbėjome apie Dalios vaikystę, sprendimą savo gyvenimą paskirti kreipšiniui, norą visur būti pirmai, gyvenimo ženklus — kiek sukrėtimų reikėjo Daliai, kad galiausiai priimtų sprendimą pasitraukti iš krepšinio — apie naujos krypties paieškas, socialines medijas, kaip jose išlikti autentišku, drąsą, pažeidžiamumą ir, žinoma, motinystės džiaugsmus.

Temos:
00:00 Intro
03:48 Aktyvi, smagi, konkurencinga, įvairiapusė vaikystė
08:45 Teisingos tėvystės dėsniai
13:26 Pirmoji krepšinio treniruotė ir karjeros pradžia – daryti taip, kad būtum pirma
19:50 Ko moko pralaimėjimai? Sporto ir mokslo balansas
25:25 Traumos – dėl nemokėjimo pasakyti ne
33:25 Vaidmuo kino filme – nauja pradžia
41:00 Socialinės medijos. Tikras ar suvaidintas džiaugsmas? Tamsiosios gyvenimo dienos
50:30 Aktorystė, savo gyvenimo filmo kūrimas, influensinimas
01:01:05 Krepšininkų šeima – kaip gyventi be konkurencijos?
01:02:47 TV laidų vedimas. Darbas ir motinystė
01:15:20 Blitz Q&A

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -