Pirmadienis, 25 spalio, 2021

Plaukų transplantacijos klinika per 8mėn. Pandeminis verslas. Kur gauti 2mln. l sulos?

Laidos herojai:
Tomas Degutis – UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ vadovas, išdrįsęs pandemijos metu adaptuoti savo verslą rinkos poreikiams. Jis apsauginį rūką skleidžiančius generatorius, kuriais prekiavo iki tol, pripildė specialiu laboratorijose patvirtintu dezinfekciniu skysčiu ir pasiūlė kaip efektyvų sprendimą didelėms įmonėms. Per 5 minutes generatorius gali išdezinfektuoti net iki 20 000 kv.m.

Ginataras Didžiokas – UAB „Straikas“ direktorius, prieš 8-erius metus kartu su bendraminčiais atstatęs bankrutuojančią sulčių gamyklą Šalčininkų raj. Neužilgo atrado unikalią nišą – sulos gamybą ir prekybą. Iš viso per metus įmonės darbuotojai pagamina ir į butelius išpilsto apie 1-2 mln. litrų sulos. O net tu trečdaliai visos produkcijas eksportuojama į tarptautines rinkas.

UAB „Medicinos grupė“ direktorius Vytenis Škarnulis ir medicinos vadovas gyd. Vytautas Dockus, atsakingi už pirmosios Lietuvoje specializuotos plaukų transplantacijos ir medicinos centro „Hair Clinic“ veiklą. Kartu su specialistų komanda jie padeda spręsti plaukų sveikatos problemas vyrams ir moterims.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -