Sekmadienis, 11 balandžio, 2021

Prekyba protezais. Ką dabar veikia R. Kaukėnas? Metalo apdirbėjo sėkmę lėmė specializacija

Laidos herojai:
Arvydas Klovas – UAB „Osteca“ direktorius, valdantis kelis prekės ženklus medicinos srityje. Vos būdamas 10-ies jis jau turėjo savo pirmąjį verslą – šimto triušių fermą. Vėliau išbandė daug skirtingų verslų nuo santechnikos prekių pardavimo iki medienos eksporto į užsienio šalis. Šiandien verslininkas džiaugiasi, galėdamas ne tik dirbti su talentingiausiais medicinos profesionalais, bet ir kokybiškomis ortopedijos prekėmis bei maisto papildais prisidėti prie geresnės žmonių gyvenimo kokybės.

Aivaras Kamas – UAB „PASSER SIDC GROUP“ vadovas. Savo verslą pradėjo nuo darbuotojų rangos paslaugų teikimo, kol, galiausiai, pasuko į daugiapusišką metalo konstrukcijų gamybos bei konstravimo sritį. Šiuo metu įmonės specialistai dirba su sudėtingais projektais, tokiais kaip naftos ir dujų pramonės objektų įrengimas, vėjo jėgainių parkai ir laivų statyba. O vienas didžiausių projektų – 17 mln. eurų vertės – įgyvendinamas Urugvajuje.

Rimantas Kaukėnas – žinomas krepšininkas, ne kartą pripažintas naudingiausiu žaidėju skirtingose komandose, eilę metų pelnęs Italijos Supertaurės laimėtojo titulą ir daug metų žaidęs Lietuvos rinktinėje. Prieš beveik dešimt metų jis įkūrė ir Rimanto Kaukėno paramos fondą vėžiu sergantiems vaikams paremti. Šiandien ne tik visuomenė aktyviai pildo vaikų svajones, bet ir komercinis verslas vis dažniau įsitraukia į fondo socialinės gerovės projektus.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -