Sekmadienis, 5 vasario, 2023

PWRZB Podcastas Nr. 32: Nuostabus Xbox ekskliuzyvas ir ar čyteriai yra lopai?

Žaidimų Balsas grįžta su nauju epizodu. Vedėjai Sigitas Vyšnauskas ir Rokas Lukošaitis pasamprotavo ar čyteriai iš tiesų yra tokie blogi. Ar žinojote kad pirmasis šių metų Xbox ekskliuzyvas yra… sausainiai? Keista, bet tai tiesa. Toliau buvo kalbama apie The Last of Us Part 3 ir apie ką bus šio žaidimo istorija. Nuostabu bei keista – bet žaidimų industrija Jungtinėje Karalystėje jau vienuoliktus metus iš eilės lenkia tiek video, tiek muzikos sferas. Bet ką čia stebėtis, kai ir Steam sistema pasiekė aktyvo rekordą – daugiau nei dešimt milijonų žaidėjų vienu metu. Beje ar sugebėtumėte pereiti Elden Ring žaidimą naudodami saksofoną? Nes yra kas gali. O viena panelė net sugebėjo įveikti šį žiauriai sunkų projektą vienu metu jį žaisdama dviejuose ekranuose su skirtingais valdymo įtaisais. Kosmosas.. Apie tai ir dar daugiau šiame Žaidimų Balso podcasto epizode!

Temos:
00:00 Intro
01:34 Kas vyksta Žaidimų Balso kanale?
05:18 Ką žaidėme praeitą savaitę?
07:32 Apie cheater’ius. ROKAS PIKTAS
13:52 Ką žaidė Sigitas?
24:27 Gameroom.lt
30:00 Netflix žaidimai
32:20 Hogwarts Legacy Steam’e yra pirmoje vietoje
36:51 Meta užbaigė Oculus Quest palaikymą
39:43 Žaidimai uždirba daugiau nei filmai ir muzika?
42:20 Forza Horizon komanda mažėja
46:30 The Last of Us serialas ir trečioji dalis
54:20 Xbox žaidimų renginys
56:13 Contribee
1:01:11 Xbox ekskliuzyvas
1:03:10 Steam’as – ON FIRE!
1:04:10 Sony nauja šaudyklė
1:06:35 Sony pardavė jau virš 30 milijonų konsolių
1:08:00 Gran Turismo filmas
1:10:47 Sony anonsavo pultą neįgaliems
1:12:41 EA fail’as
1:15:55 Rokas negalėjo tuo patikėti!
1:16:42 Razer pristatė naują gaming kėdę
1:18:22 Negalima laikyti PS5 vertikaliai?
1:20:14 Elden Ring su pultu ir bėgimo takeliu???
1:22:40 Atsisveikinimas

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -