Pirmadienis, 25 sausio, 2021

Šeima sukūrusi Vilniaus eglę. Vyno kultūros nešėjai. Ar nuobodu prekiauti pastoliais?

Laidos herojai:
Arūnas Starkus ir Rasa Starkus – pirmosios specializuotos kokybiško vyno parduotuvės Lietuvoje „Vyno klubas“ įkūrėjai ir vadovai, daugiau nei 17 metų puoselėjantys šio gėrimo kultūrą. Per šį laiką kartu jie išaugino šiuo metu jau didžiausią vyno parodą Šiaurės Europoje „Vyno dienos“, pradėjo leisti vienintelį Lietuvoje specializuotą vyno žurnalą, įkūrė Lietuvos somelje mokyklą, tapo vyno degustacinių čempionatų „Nosies čempionatas“ bei „Vynas ir desertai“ organizatoriais. O, šiemet, prasidėjus pandemijai, ne tik operatyviai perkėlė degustacinius renginius į internetą, bet dar labiau sustiprino savo pagrindinę misiją – edukuoti visuomenę apie vyno kultūrą. Šiuo metu jie organizuoja virtualius susitikimus su ekspertais bei vyndariais iš viso pasaulio.

Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius – šių metų Lietuvos sostinės kalėdinės eglutės autoriai, šventinio dekoro įmonės „Švenčių studija” įkūrėjai. Kasmet prieš didžiąsias metų šventes jų radare atsiduria pagrindinės miestų eglės, aikštės ir gatvės. Vilniečių komanda prieš daugiau nei 20 metų ne tik pirmoji sugalvojo šventiškai apšviesti Gedimino gatvę, bet ir kol kas
yra vienintelė pasaulyje papuošusi didžiausią kalėdinę eglę – Vilniaus televizijos bokštą. 2017- aisiais jų kurta Vilniaus miesto eglė buvo išrinkta gražiausia Europoje, o 2019-aisiais netgi aplenkė Niujorko Rokfelerio eglę, išpuoštą trimis milijonais Svarovskio kristalų.

Victor Vorontsov – Baltijos šalyse ir Kaliningrade pastolėmis prekiaujančios įmonės „Layher Baltic” generalinis direktorius. Jo vadovaujama penkiolikos žmonių komanda ne tik rūpinasi saugiomis pastolių konstrukcijomis itin didelių naftos perdirbimo, chemijos gamyklų įrengimo metu, orlaivių aptarnavimui angaruose, laivų statyklose, bet ir „UNESCO” paveldui
priklausiantiems statiniams. 2016-aisiais „Layher Baltic” komanda persikėlė į modernų biurą su 1300 kv. m. ploto sandėliu ir atvira 2800 kv. m. ploto vietove pastolių laikymui, kas leido dar operatyviau vystyti verslo procesus bei auginti apyvartą.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia