Sekmadienis, 1 spalio, 2023

Sostinės gimtadienis: Gedimino pilies bokšte pristatoma jubiliejaus programa


Kai 1323 m. sausio 25-ąją Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas išsiuntė pirmuosius laiškus Europos miestams – Vilniaus vardas amžiams įsirašė į istoriją, o kunigaikščio viziją apie atvirą, drąsų ir kiekvieną priimantį miestą tęsė kitų septynių šimtmečių kartos.

Vilniaus gimtadienio dieną kviečiame Jus atvykti į miesto širdį – Gedimino pilies bokštą, kur turėsite galimybę susipažinti su jubiliejaus dienai skirta programa ir paroda „Gedimino laiškai: tada ir dabar“.

Renginio metu sveikinimo žodį tars Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, o detalią jubiliejinių veiklų programą pristatys oficialios Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Vilniaus Kultūros centro vadovas Paulius Jurgutis, kuris pristatys Vilniaus šviesų festivalio programą, bei Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorė dr. Rūta Kačkutė, ji pristatys autentiškiausią Vilniaus miesto gimimą liudijantį dokumentą – originalų kunigaikščio Gedimino laiško nuorašą, kuris bus eksponuojamas parodoje „Gedimino laiškai: tada ir dabar“.

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -