Sekmadienis, 3 gruodžio, 2023

Swan Show su Vaidu Baumila – Norėdamas gerai atrodyti, tiesiog nevalgiau

Ilgai mąsčiau, brendau ir laukiau tinkamos progos, pagaliau pradėti savo laidas, kuriose kalbinsiu įvairius žmones, tik sveikatinimo temomis ir aplink jas. Pašnekovai bus nuo garsenybių iki Jums nežinomų paprastų asmenybių, kurie turi ką papasakoti. Jaudinančios, įdomios, motyvuojančios istorijos, kurios yra vertos Jūsų dėmesio.

Kurdamas šią laidą galvojau, kad viską reikia padaryti teisingai, todėl jau net dabar galite prenumeruoti bei klausytis šios ir ateities laidų įrašu ne tik per Facebook ar Youtube platformas, bet ir iTunes (Podcast’uose) ar Soundcloud’e. Jums tereikia įvesti Motyvuoti Atletai į paieškos langelį ir mėgautis įrašu: bėgant, važiuojant ar gulint lovoje.

Laidą kuriu ne vienas, mano komandoje yra dar vienas žmogus, kuris atsakingas už viso įrašo kokybę, pateikimą ir montavimą: Kristijonas Šidlauskas. Ačiū Jam!

Būsiu labai dėkingas, jeigu skirsite minutę laiko išklausius įrašo ir parašysite komentaruose ar patiko laida bei pasiūlysite kitos laidos svečią, kuris tikėtinai būtinai atsiras šioje laidoje.

Noriu paminėti, jog laidos pasirodys kiekvieną trečiadienį. TAIP, kiekvieną trečiadienį, todėl apsibrėžkite visus savo trečiadienius ateinantiems metams, nes Swan Show vertas to laiko!

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -