Verslo pradžia: 7 klausimai, kuriuos privalai užduoti sau prieš pradėdamas!

Pastebiu, kad Lietuvoje yra gan mažai tikrai praktinės informacijos apie verslo paradžią ir verslo vystymą, taip galima studijoti verslo vadybą ar kitas su verslu susijusias studijas, tačiau tai užima nemažai laiko ir dar didelis klausimas kiek tai efektyvu.

Todėl pradėjau rubriką “Verslas Praktiškai” čia dalinuosi praktiniais patarimais, kaip vystyti, pradėti ir auginti verslą.

Ši kartą, dalinuosi 7 klausimais kurie padės ne tik verslopradžioje, bet ir susidūrus su krize ar tiesiog stagnacija, prisėdus ir nuoširdžiai atsakius į šiuos klausimus esu tikras, kad turėsite kur kas geresnį verslo planą ar bent jau kryptį kur judėti.

Patarimas – jei turit galimybę šiuos klausimus atsakykite kartu su komanda, taip tam reikalinga atitinkama komanda ir pasitikėjimas. Tikiuosi tokią turite, jei dar ne – pasistengsiu artimiausiu metu sukurti video apie komandą ir kultūrą.

Taigi esminiai klausimai, kuriuos tiesiog privalai atsakyti verslo pradžioje ir ne tik:

  1. Kokias galimybes matau?
  2. Kokiek iššūkiai?
  3. Kas yra mūsų idealus klientas?
  4. Kodėl šis klientas turėtų pirkti būtent iš jūsų?
  5. Kas turi įvykti, kad verslas (projektas) pavyktų?
  6. Kas turi / gali įvykti, kad nepavyktų?
  7. Ko turiu atisakyti, kad pavyktų?

Pasiimkite popieriaus, pieštuką ir kibkite į darbą! Šiems klausimams skirk bent jau valandą laiko. Tai svarbu, svariau nei pats tie degantys kasdieniai darbai!
p.s. tui klausimų apie verslą? Brūkštelk komentarą, pasistengsiu atsakyti 😉

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia